Please Santa, Imagine Words!

Please Santa, Imagine Words!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

ImagineWords înseamnă mai multă imaginație, mai multă gândire și participare, de aceea anul acesta am schimbat formatul. Am început în noiembrie, dar 

vom continua până în decembrie.  Vom avea un ImagineWords de Crăciun, căci cine altcineva se pricepe oare mai bine la cuvinte decât Santa. Imaginați-vă doar cum este sa primești milioane de scrisori scrise în atâtea limbi străine și să trebuiască să înțelegi totul.... Nu este ușor, corect? 

Iată cum va fi:

- scrieți un text inspirat despre imaginea de mai sus sau despre November and Autumn și noi vă pregătim un cadou inspirat. Textul trebuie să cuprindă cuvintele: friend, park, café, coffee or tea or chocolate, meet, time, leaves, autumn, happiness. Textul poate fitrimis pe Facebook, Instagram, Linkedin sau la This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

- scrieți o scrisoare Moșului în limba străină preferată și noi vă pregătim un cadou inspirat.

Așteptăm cuvintele voastre inspirate până în data de 21 decembrie 2022. Abia așteptăm să vă citim!


Image